Zapůjčení krabic na stěhování


Nebaví Vás shánět banánovky po celé čtvrti?
Máte strach, že se Vám krabice s Vaším pečlivě zabaleným porcelánem po babičce protrhne zrovna v tu nejhorší chvíli?
Nechcete se do poslední chvíle bát, že jste si sehnali málo krabic a půlku vaší drahocenné garderoby budete stěhovat v igelitových taškách?

Nemusíte! Můžete si snadno objednat zapůjčení našich kvalitních a odolných stěhovacích krabic.
Dobře víme, že stěhování samo o sobě je stresovou záležitostí a shánění banánovek či jiných krabic je většinou pracné a komplikované. A proto Vám rádi zapůjčíme naše stěhovací krabice a po přestěhování Vás jich zase zbavíme, odpadne Vám tedy i starost, jak s těmi již nepotřebnými krabicemi naložit.

Naše krabice jsou přímo určeny ke stěhování, můžete si být jisti, že vydrží. Jsou z vícevrstvé lepenky, s nosností až 45 kg a s úchytnými otvory ke snadnějšímu transportu. Snadno v nich přestěhujte těžší předměty, jako kuchyňské vybavení či knihy. O své klenoty se nemusíte bát, krabice od nás vydrží.

Dokonce Vám pomůžeme odhadnout, kolik jich budete k přestěhování potřebovat, tak abyste nemuseli bojovat o každý centimetr úložného místa, ani úpět nad bytem zaplaveným nepotřebnými krabicemi.

Cena za dodání, zapůjčení a následný odvoz jedné stěhovací krabice je 20 Kč.

Zapůjčení krabic na stěhování

Často kladené otázky

Jaká je pracovní doba stěhovacího týmu EXPERT?
Náš stěhovací tým pracuje již od brzkého rána. Stěhování realizujeme i o víkendech a svátcích – bez příplatku! Konkrétní čas i termín je však zcela v režii našich zákazníků. Vždy se vám maximálně přizpůsobíme. Stačí se domluvit.
Jaká je cena stěhování, přepravy, resp. vyklízení?

Cena se stanovuje na základě konkrétních parametrů stěhování a požadavků zákazníka. Odvíjí se od náročnosti stěhovacích prací, počtu ujetých kilometrů a použitého vozidla.

Pro předběžnou kalkulaci či stanovení finální ceny našich služeb nás kontaktujte na telefonním čísle (+420) 730 279 815 nebo vyplňte nevávaznou poptávku.

Jakým způsobem probíhá úhrada vašich služeb?
Standardně si účtujeme smluvenou cenu po odvedení práce platbou v hotovosti. V případě firemních zakázek a rozsáhlejších prací je možné se domluvit na platbě převodem na účet.

Spolehlivé stěhovací služby kterýkoliv den v roce

Svátky, víkendy bez příplatku. Zajistíme za vás kompletní stěhování od A do Z. Zavolejte ještě dnes.
6. listopad 2020

Jak se připravit na stěhování bytu

 Jak na to, když už jste se rozhodli přestěhovat a den D se blíží!
28. říjen 2020

Sedmero úspěšného stěhování

Určete si čas, ve kterém chcete stěhování zvládnout. Máte na to odpoledne, víkend či pár dní. Rozmyslete si, zda si věci chcete zabalit sami, neb...

Kontakty

  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Mobil: (+420) 606 560 230

Stěhovací Expert

  • Adresa: Spojovací 940/37
    Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha

Created by digimagic.cz