Stěhování Praha 1


Se stěhováním na Prahu 1 si nemusíte dělat starosti. Překonáme pro vás zástupy turistů, bludiště uliček i zákazy vjezdu a Váš nábytek a vybavení bezpečně a levně doručíme třeba Staroměstské náměstí.

Vy si mezitím můžete užívat bydlení přímo v centru města, které je perfektní pro mladé profesionály. Vždyť kde jinde máte v docházkové vzdálenosti jak svou kancelář, tak i Váš oblíbený podnik! Praha 1 má neskutečnou atmosféru, málokterá světová metropole se může pyšnit tak mnohotvárným a architektonicky zajímavým historickým centrem.
Na své si přijdou i milovníci módy a nákupů, v docházkové vzdálenosti budete mít například oblíbenou nákupní třídu se světovými značkami Na Příkopech, nebo jedno z nejmodernějších nákupních center Palladium.

Centrum Prahy pulzuje životem, a Vy si budete moci užívat romantické večerní procházky po křivolakých uličkách a zákoutích samého srdce Prahy, ať už si oblíbíte procházky v Židovském městě, na Kampě a dalších klenotech Staré Prahy, která skrývá kouzelné parky i jedinečné architektonické skvosty. Jedinečnou atmosféru si užijete, když s rodinou vyrazíte na víkendový brunch v jedné z mnoha útulných kaváren, které centrum Prahy nabízí.


Stěhování Praha 1

Spolehlivé stěhovací služby kterýkoliv den v roce

Svátky, víkendy bez příplatku. Zajistíme za vás kompletní stěhování od A do Z. Zavolejte ještě dnes.
6. listopad 2020

Jak se připravit na stěhování bytu

 Jak na to, když už jste se rozhodli přestěhovat a den D se blíží!
28. říjen 2020

Sedmero úspěšného stěhování

Určete si čas, ve kterém chcete stěhování zvládnout. Máte na to odpoledne, víkend či pár dní. Rozmyslete si, zda si věci chcete zabalit sami, neb...

Kontakty

  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Mobil: (+420) 606 560 230

Stěhovací Expert

  • Adresa: Spojovací 940/37
    Vysočany (Praha 9), 190 00 Praha

Created by digimagic.cz